Ön itt jár: Kezdőlap > Pályakezdőknek álláslehetőség

Pályakezdőknek álláslehetőség

Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú KKV

junior technical support engineer

munkakörbe keres új kollégát.

Mi motivál?

  • Vágyakkal és motivációval teli pályakezdő mérnök vagy?
  • Kreativitásoddal, ambícióddal és fiatalos lendületeddel egy kisvállalkozás arculatának és sikerének aktív formálója szeretnél lenni?
  • Éget a vágy, hogy szakmai tudásodat és tettrekészségedet mihamarabb eredményekké tud változtatni?
  • Mérnök szaktudásod mellett a nap mint nap új emberekkel való kommunikáció és személyes tárgyalások okozta kihívás csak még jobban érdekel?
  • Elég talpraesett és bátor vagy hozzá, hogy azonnal a mélyvízbe ugorj?

Mi fontos számunkra?

  • Eredményorientált vagy? Nem ismersz lehetetlent? A kifogások helyett a megoldást keresed?
  • Vágysz a sikerre és szomjazol a további tudás megszerzésére?
  • Kitűnő kommunikációs képességgel rendelkezel, azaz telefonon, e-mailen és személyesen is határozottan és egyértelműen kommunikálsz?
  • Szervezés, rendszerezés, időbeosztás, hatékonyság... Közel állnak hozzád ezek a szavak? Alkalmazod is őket a mindennapjaidban?
  • Becsületes vagy, akkor is ha senki sem lát?

Alapvető elvárások:

  • Mérnök végzettség vagy végzés előtt álló mérnök hallgatói jogviszony (az alábbi gépészmérnöki szakok előnyt élveznek: karbantartás, energetika, üzemeltető, mérnök üzletkötő).
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.
  • Stabil alapszintű angol nyelvtudás.
  • Pest megyei lakhely.

Mire számíthatsz?

  • Mi nagyon keményen, szorgalmasan megdolgozunk az ügyfeleink és a saját sikereinkért, és Tőled sem várunk el kevesebbet. Csak vért és verejtéket ígérhetünk, viszont közben igazán jól fogsz szórakozni.
  • Olyan műszaki tudásra tehetsz nálunk szert, amit az egyetemen nem tanultál. Ezzel és az ott megszerzett tudással, illetve az innovatív és egyedi termékeinkkel az ipar bármely területén lévő és még a legkomolyabb ügyfeleket is támogatni fogod tudni, ezáltal pedig bizalomra épülő kapcsolataid lesznek, amit nem vehet el tőled senki.
  • Ha karrierre vágysz, és van benned vezetői ösztön, akkor lesz lehetőséged előre lépni.
  • Fiatalos, korrekt, eredménycentrikus, ugyanakkor az emberi értékeket tisztelő kisvállalati csapat, melyben kulcsfontosságú szereped lesz.

Mik lesznek a feladataid?

  • Karbantartási, gépészeti, energetikai megoldások ismertetése ügyfelek részére.
  • Értékesítési vezető munkájának segítése.
  • Értékesítési csapat támogatása.
  • Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás.
  • Aktív részvételek tárgyalásokon.
  • Látogatási jegyzőkönyvek pontos vezetése CRM rendszerben.
  • Piackutatás.

Munkavégzés helye: Gyömrő (várhatóan sok utazással).

Kezdés időpontja: akár azonnal.

Magadra ismertél? Érdekel? Akkor jelentkezz, mert nekünk Rád van szükségünk.
Jelentkezésedet alábbi űrlap segítségével teheted meg.