Ön itt jár: Kezdőlap > Gyakornoki álláslehetőség

Gyakornoki álláslehetőség

Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú KKV

mérnök gyakornokokat

keres.

Mi motivál?

  • Még a felsőoktatásban tanulsz, ezért teljes munkaidős munkát nem tudsz vállalni, de már most szeretnéd hasznosítani a megszerzett tudásodat?
  • Olyan szakmai gyakornoki helyet keresel, ahol hosszú távban gondolkodnak veled és nem csak költséghatékonyság miatt alkalmaznak?
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munkát szeretnél végezni már az első naptól kezdve?
  • Be szeretnéd magadnak biztosítani a biztos munkahelyet, mielőtt megszerzed a diplomádat?
  • Ki szeretnéd próbálni magad több területen is, mielőtt leteszed a voksodat egy terület mellett?

Mi fontos számunkra?

  • Ahhoz, hogy minél értelmesebb feladatokat bízzunk majd rád, és a további foglalkoztatásodon gondolkodjunk, átlagon felüli nyitottságra, lelkesedésre, rugalmasságra és alkalmazkodó képességre lesz szükség részedről.
  • Eredményorientált vagy és vágysz a sikerre? Nem ismersz lehetetlent? A kifogások helyett a megoldást keresed?
  • Kitűnő kommunikációs képességgel rendelkezel, azaz telefonon, e-mailen és személyesen is határozottan és egyértelműen kommunikálsz?
  • Szervezés, rendszerezés, időbeosztás, hatékonyság... Közel állnak hozzád ezek a szavak? Alkalmazod is őket a mindennapjaidban?

Alapvető elvárások:

  • Stabil alapfokú angol nyelvtudás.
  • Magabiztos excel használat.
  • Folyamatban lévő mérnöki tanulmány. Előnyt jelentenek ha az alábbi gépészmérnöki szakok egyikén tanulsz: karbantartási, energetika, üzemeltető, mérnök üzletkötő.
  • Pest megyi lakhely.

Mire számíthatsz?

  • Mi nagyon keményen, szorgalmasan megdolgozunk az ügyfeleink és a saját sikereinkért, és Tőled sem várunk el kevesebbet. Csak vért és verejtéket ígérhetünk, viszont közben igazán jól fogsz szórakozni.
  • Tanulási és fejlődési lehetőség, önálló felelősségteljes munkavégzés, hogy ne csak eredményes legyél de élvezd is a munkádat.
  • Fiatalos, korrekt, eredménycentrikus, ugyanakkor az emberi értékeket tisztelő kisvállalati csapat, melyben kulcsfontosságú szereped lesz.

Mik lesznek a feladataid?

  • Közösen alakítjuk majd ki szakmai tudásodnak, érdeklődésednek és személyiségednek megfelelően.

Munkavégzés helye: Gyömrő.

Kezdés időpontja: akár azonnal.

Ha magadra ismertél, akkor ne habozz, hanem jelentkezz az alábbi űrlap segítségével.