Ön itt jár: Kezdőlap > Senior Product Manager

Senior Product Manager

Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú KKV

senior product manager

munkakörbe keres új kollégát.

Mi motivál?

  • Még keresed a helyedet? Nem találtad meg az igazi munkahelyet, ahol valóban jól tudod érezni magadat? Ahol szakmailag fejlődhetsz?
  • A jelenlegi munkahelyeden elfogyott a kihívás, és beleuntál a változatlan feladatok sokaságába?
  • Vagy a szakmai oldal teljesen kielégít, de emberileg nem találod a helyed a nagy gépezetben? Nem hagynak kibontakozni?
  • Szeretnél széleskörű ismereteket szerezni a legkülönbözőbb iparágak gyártástechnológiájából? És mindezt egy helyen?

Mi fontos számunkra?

  • Erős értékesítői vénával rendelkezel, de nem célod a mindenek feletti eladás? Hiszel abban, hogy nem csak a legalacsonyabb árral lehet eladni? Az értékalapú eladás híve vagy?
  • Szomjazol az új ismeretek megszerzésére, és hiszel abban, hogy az ember élete végéig tanul?
  • Munkádat az életed fontos, a személyiségedet meghatározó részének tekinted?
  • Hiszel abban, hogy csak úgy lehetsz igazán sikeres és boldog, ha szereted a munkádat?
  • Eredményorientált vagy és vágysz a sikerre? Nem ismersz lehetetlent? A kifogások helyett a megoldást keresed?
  • Becsületes vagy, akkor is ha senki sem lát?

Alapvető elvárások:

  • Mérnöki végzettség és erős érdeklődés az üzletkötői állások iránt; vagy B2B környezetben szerzett több éves műszaki termék értékesítési tapasztalat; vagy ipari karbantartás területén szerzett több éves munkatapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Pest megyei lakhely.

Mire számíthatsz?

  • Mi nagyon keményen, szorgalmasan megdolgozunk az ügyfeleink és a saját sikereinkért, és Tőled sem várunk el kevesebbet. Csak vért és verejtéket ígérhetünk, viszont közben igazán jól fogsz szórakozni.
  • Innovatív, egyedi és prémium kategóriás termékek. Komoly ügyfelek és kihívást jelentő műszaki problémamegoldási lehetőségek.
  • Közös fejlődés iránt elkötelezett, összetartó, céltudatos csapatot, melyben meghatározó szereped lesz.
  • Hosszútávú karrierépítési lehetőség, akár külföldön is.

Mik lesznek a feladataid?

  • Személyes eladás, belföldi ügyféllátogatás.
  • Karbantartási, gépészeti problémák megoldása ügyfelek részére és az ügyfelek műszaki oktatása.
  • Új vevők felkutatása az ország egész területén.
  • Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás.
  • Látogatási jegyzőkönyvek pontos vezetése CRM rendszerben.
  • Információk szerzése a piacról.

Munkavégzés helye: Országos, sok utazással. Irodánk pedig Gyömrőn van.

Kezdés időpontja: akár azonnal.

Ha érdekel a lehetőség és látsz benne kihívást, akkor feltétlenül jelentkezz az alábbi űrlap segítségével.